Vytváříme obsah, který přináší kvalitní a relevantní informace z oblasti financí a technologií a který umíme zabalit tak, aby byl čtivý a zajímavý. Digitální svět je naším domovem a plně si uvědomujeme sílu digitální moci, která transformuje vesmír, tak jak ho známe.

Píšeme články, recenze, připravujeme rozhovory, vytváříme studie a reporty. Poradíme si i s interaktivnějšími formami prezentace, jako jsou infografika, videa anebo podcasty. Náš obsah je konzumován stovkami lidí od CEO finančních institucí až po startupy, které chtějí porozumět novinkám z fintechové oblasti.

Při vytváření obsahu se držíme těchto tří pravidel

Viděl jsem, zažil jsem

Píšeme o tom, co jsme si sami vyzkoušeli, a o věcech, které jsme si osobně otestovali. Dáváme přednost dlouhodobým zkušenostem před krátkodobými testy, protože chceme proniknout do hloubky, a ne jen plavat na povrchu. Toto je klíčová zásada, kterou se řídíme od začátku každého projektu a jeden z našich ověřených receptů na obsah, který zaujme.

Vyvaruj se "buzz" wordům

Poskládat vetu, která bude obsahovat množství cích slov, znějících sofistikovaně není velké umění. Určitě si to vyslouží v některých patrech obdiv, ale v konečném důsledku to není obsah který zaujme. My se vždy snažíme psát lidskou řečí, vyvarovat se cizím slovům, buzz wordům, kterým stejně nikdo pořádně nerozumí a už vůbec ne váš koncový zákazník.

Digitální moc - O umění získat pozornost a zákazníky

Digitální moc transformuje svět kolem nás. Na základě našich zkušeností jsme pro vás připravili návod na to, jak rozpoutat, polapit a ovládnout bouři v digitálním kyberprostoru a využít ji k získání širší zákaznické základny pro vaši značku.

Trochu rebeliemi neuškodí

Naším cílem je pomocí obsahu vyvolat konstruktivní diskuzi a posouvat díky ní produkty a služby k dalším metám. Věříme, že trocha uštěpačnosti okoření vztah a pomůže víc než superlativy, které unudí k smrti. Dokonalost totiž neexistuje a být trochu rebelem není nikdy na škodu. Buďte připraveni :o).

Fintech v Tweetech

Píšeme unikátní finančně-technologický newsletter
Každé pondělní ráno do schránek našich odběratelů posíláme výběr toho nejzajímavějšího z fintechové scény. Agregujeme obsah desítek aktuálních článků z oboru do několika vět, separujeme šum a vybíráme jen to podstatné, reprezentující signál, budoucí trend.

Hledáte někoho, kdo vám pomůže s ovládnutím digitální moci v kyberprostoru?
Potřebujete někoho, kdo vám podá pomocnou ruku při tvorbě psaného, mluveného nebo obrazového obsahu?
Napište nám.

Kontaktujte nás